Yuma zoekt een foster

Yuma is nog in Portugal, maar wil graag naar Nederland komen. Wil jij haar opvanggezin worden? Natuurlijk krijg je dan eerste kans om haar zelf te adopteren. En als ze niet bij jou past, vang je haar op tot ze een ergens anders een perfect plekje heeft. 

Leeftijd: anderhalf
Formaat: lijkt op slanke labrador
Honden: ja, maar ze is wel nog wat baldadig
Katten: nee, daar jaagt ze op
Kinderen: waarschijnlijk prima
Jachtinstinct: niet of nauwelijks

Yuma is in de bergen in Portugal gevonden. Ze stak een bergweggetje over en kwam bijna onder een auto. De mevrouw in deze auto heeft haar gelukkig meegenomen en naar het asiel gebracht. Yuma was helemaal bedekt met teken en vlooien. Daar is ze in het asiel natuurlijk meteen van verlost. 

Niemand weet waar ze vandaan komt of wat haar achtergrond is, maar ze lijkt niet echt slechte ervaringen met mensen gehad te hebben. Ze is in elk geval vriendelijk en enthousiast naar iedereen. Hoewel ze jong is en vol energie, trekt ze niet aan de riem en maakt ze ook steeds contact tijdens de wandeling. Het is echt een mensenhond en we verwachten dat ze met training erg gehoorzaam zal worden. 

Zo zachtaardig, lief en vrolijk…daar moet toch iemand voor vallen? Pas als er zich een gastgezin voor haar meldt, kan ze het asiel verlaten. 

Zie hier haar filmpje.

Neem vrijblijvend contact op via info@perooenco.nl